Hersey Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hersey Burada

Hersey Burada

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Çeşitli Videolar
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 12:49 am tarafından Admin

» Komik Gifler 2
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 10:52 am tarafından Admin

» Video Kesme Programı
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 6:40 am tarafından Admin

» Kota Dostu Mini Oyun Koleksiyonu [320 Full Oyun], Tümü 100MB altı, Alternatifli ve HEPSİ TEK LİNK
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:48 am tarafından Admin

» ((((Kurulum)))) Perfect Xp Sp3+ Lite Edition [sp3tr, 327 Mb], Sata/raid,Sp3+,Birkaç Program,Hızlı&Şık
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:45 am tarafından Admin

» Perfect Xp Sp3+ Lite Edition [sp3tr, 327 Mb], Sata/raid,Sp3+,Birkaç Program,Hızlı&Şık
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:43 am tarafından Admin

» TncVista Çıktı!!
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:36 am tarafından Admin

» A Dan Z Ye Katılımsız Programlar, Ayrı ayrı linkler(Son Bölüm)
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:30 am tarafından Admin

» A Dan Z Ye Katılımsız Programlar, Ayrı ayrı linkler(5.Bölüm)
Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:29 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum

Asya Sentez-Rap Adına

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Games
Criminal Games:
Asya Sentez-Rap Adına Left_bar_bleue10/100Asya Sentez-Rap Adına Empty_bar_bleue  (10/100)

Asya Sentez-Rap Adına Empty
MesajKonu: Asya Sentez-Rap Adına   Asya Sentez-Rap Adına Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 1:03 pm

NAKARAT
RAP ADINA UNDERGROUND ADINA BAK TADINA HUYUUUU SENTEZ ASYA MİC CHEEK DUMAN CEZA BÜTÜN BUNLAR UNDERGORUND HİPHOP ADINA
Binimimi microfonumu yanımı aldım geldim kılıcımla wack mc lerin boynunu kestim kanı akmaz kanı kanı akmaz canım kansız olan serefsizin kanı akmaz televizyonlar da tekirdemeye benzemez kimsenin karsıma çıkmaya kıçı yemez aramayın beni arkanızdayım ben 10 puan bomba pozisyonunda merak etme sağlam koyarım ben ölürüm ihtiyar kargayım elini kumanda tut duman kitapların mic cheek söz ver silah tetikçiyse mikrofon katil duman öldürerken güler sagopa cesetleri gömer musalla taşı basında bekler ruhuna el fatiha wack mc buda kabul olmaz neden cenabetsiniz sanal alemlerde kendinizi tatmin ettiniz krallık tek basına nasip değildir kimseye mic cheek duman ceza buradayken angut tek elini kırınca neyapacan armut ağacına hepinizi asacam yoğurt gibi beyinlerin korkuturum hepsini sizler cam tabak yapdığım NAKARAT
RAP ADINA UNDERGROUND ADINA BAK TADINA HUYUUUU SENTEZ ASYA MİC CHEEK DUMAN CEZA BÜTÜN BUNLAR UNDERGORUND HİPHOP ADINA
https://criminalrapcity.yetkin-forum.com

Asya Sentez-Rap Adına
1 sayfadaki 1 sayfası