Hersey Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hersey Burada

Hersey Burada

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Çeşitli Videolar
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 12:49 am tarafından Admin

» Komik Gifler 2
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 10:52 am tarafından Admin

» Video Kesme Programı
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 6:40 am tarafından Admin

» Kota Dostu Mini Oyun Koleksiyonu [320 Full Oyun], Tümü 100MB altı, Alternatifli ve HEPSİ TEK LİNK
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:48 am tarafından Admin

» ((((Kurulum)))) Perfect Xp Sp3+ Lite Edition [sp3tr, 327 Mb], Sata/raid,Sp3+,Birkaç Program,Hızlı&Şık
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:45 am tarafından Admin

» Perfect Xp Sp3+ Lite Edition [sp3tr, 327 Mb], Sata/raid,Sp3+,Birkaç Program,Hızlı&Şık
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:43 am tarafından Admin

» TncVista Çıktı!!
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:36 am tarafından Admin

» A Dan Z Ye Katılımsız Programlar, Ayrı ayrı linkler(Son Bölüm)
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:30 am tarafından Admin

» A Dan Z Ye Katılımsız Programlar, Ayrı ayrı linkler(5.Bölüm)
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:29 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum

Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Games
Criminal Games:
Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Left_bar_bleue10/100Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Empty_bar_bleue  (10/100)

Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Empty
MesajKonu: Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua   Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 1:06 pm

Verse 1
Dün yine yoktun.. bende boştum... farklı günüm olsa,sen olurdun nerde ellerin,nerde gözlerin, ihtiyacın olsa,sen gelirdin... bir küçük çocuk gibi bende ağladım. aşık oldum derken yalnız kaldım.. haydi birde uzaktasın.yine katlandım. ama dön gel..intihardayım.. soldu yaralı kalbim,harbi çok geciktin. ben bilemedim ki seni..melek nerdesin! sanki bir şey olacak bugün,hemen gelmelisin. soldu yine dudaklarım..şimdi öpmelisin
Verse 2
Canımı sıkıyor artık..orada olduğun.. yeter gel artık,burada vuruldum.. yüzün gözlerimde,hüzün kalbimde, hangi yar'e yakışır senin bu yaptığın. MELEĞE DUA ettim,dönsün diye. bu aşk zordu be..harbi yoktun. bir melek aldı hüzünü.. yüzünü gördüm..bir sarıldı bana.. bende güldüm. bende öldüm işte bende gömüldüm.. toprağımsa yoktu.. melekle örtündüm.. hangi yolda düşsem,onunla kalkındım.. hayat verdi sanırım,onunla yaşadım.
Nakarat (3)
Haydi durma haydi gel... işte burda kanlı.. durma sarıl kollarıma.. melek benden yana.. herşeyi yık geç.. ama gel! yakalım güneşi, sensizlik buz.
https://criminalrapcity.yetkin-forum.com

Kanlı Gözyaşı-Meleğe Dua
1 sayfadaki 1 sayfası